TIPKI TEKNİK DEPARTMANINIZ GİBİ..

 • Atiktuk-Yazılım, uzmanlık alanını Turizm Sektörü olarak belirlemiş, bununla birlikte tüm sektörlerden müşterilerine dinamik çözümler sunan yazılım, donanım ve grafik-art ekiplerinin oluşturduğu bir bilişim kurumu.
 • Kurumunuzda, bilişim çözümlerine gereksinim duyuyorsanız üzerinize birebir uyan ‘butik’ iş yönetim programları, tanıtımınız için web site, web portal, CD-ROM, DVD ve benzeri çeşitli interaktif tanıtım elemanları üretiyoruz.
 • Atiktuk, – 2001 yılında- kurulduğundan bu yana ağırlıklı olarak ‘turizm sektörü’ kuruluşlarına çözümler sundu.
 • Gelişen yeni ticaret anayolu, sektörü ve branşı ne olursa olsun, bu yola girmek isteyen tüm şirketlerde yeni bir ‘şirket alt bölümünü’ zorunlu kılıyor. Özellikle büyümeye çalışan orta boy şirketlerde, tıpkı ‘muhasebe departmanı’ gibi ‘olmazsa olmaz’ hale gelen “IT Departmanı”, “Teknoloji Bölümü” ya da adına ne derseniz deyin şirketinize çağdaş tanıtım ve satış ve yönetim kanallarını açacak bu yeni bölüme olan ihtiyaç çığ gibi büyüyor.
  Bununla birlikte Orta boy bir işletme için bir sürü farklı uzmanlık kanalı bulunan böyle bir departmanı doğru şekilde istihdam etmek, verimli kılmak, kontrol altında tutmak, altından kolay kalkılamayacak bir maliyeti de beraberinde getiriyor.
 • Atiktuk, her türlü işletmenin teknolojik çözüm ihtiyacına yanıt vermek üzere kuruldu.

  İhtiyaçlarınızı; alanında uzman yazılım, donanım ve görsel tasarım profesyonellerinin yönetiminde ekiplerle, firmanızın IT departmanıymışcasına çözmek üzere kurgulandı.

 • Böylece firmanızın web sitesinden, işletim sistem programlarının tasarlanmasına, kurulumundan, yönetimine ve ilgili personelinizin eğitimine kadar tüm bilişim ve danışmanlık gereksiniminizi Atiktuk karşılıyor, siz istihdam sorunlarıyla boğuşmak zorunda kalmıyorsunuz.
  Maliyet ve yararlılık çizgisi yükseliyor. Başarı, kalite ve karlılık artıyor.
  Gelişme ve teknolojik uyum sorunlarını kişiyle değil kurumla aşmanın güvenini ve keyfini yaşıyorsunuz.
 • Hiç kuşkunuz olmasın!
  Bize sizinle birlikte çalışma şansını verirseniz, bundan sonraki ilk referansımız siz olacaksınız….